KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797321
nr 1479 7321
Akvarell
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Ej signerad, akvarell, Man på bro, 20x9, yttermått inklusive ram: 35x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:47:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
7
900 kr